Napište nám

Často kladené otázky

Výhody keramických autofólií

Keramické autofólie představují špičku v oblasti tónování autoskel.

Zajímáte se o technologické novinky? Rádi si svoje auto vyladíte kvalitními doplňky se špičkovými vlastnostmi? Pak rozhodně zkuste tónování autoskel prémiovými keramickými autofóliemi Nanofilms.

Keramické autofólie Nanofilms Ceramic Nano Plus přináší na náš trh nejvyšší kvalitu, díky které se budete cítit během jízdy opravdu komfortně. Japonský výrobce Nanofilms se dlouhodobě zaměřuje na vývoj nových technologií při výrobě autofólií a posouvá hranice možností stále dál. Při výrobě keramických autofólií se používá unikátní postup, kdy se na fólii postupně vrství keramické nanočástice.

Co můžete od keramických autofólií Nanofilms čekat?

Absolutní tepelný komfort

Výrobní inovace zaručuje jednoznačně nejvyšší odvod tepla. Fólie pohltí až 91 % tepla, což určitě oceníte zejména v letních měsících. Už se nebudete muset bát, že se vám budou děti nebo domácí mazlíčci na zadních sedačkách přehřívat. Zároveň budete moct omezit používání klimatizace, takže jako příjemný bonus ušetříte pohonné hmoty.

Pohltí až 99 % UV záření

Keramické fólie ochrání v maximální možné míře interiér vašeho auta. Už nebudete muset řešit vybledlé části interiéru.

Luxusní vzhled a dlouhá životnost

Dodají vašemu autu punc výjimečnosti a díky keramickým nanočásticím jsou prakticky nezničitelné. Přesvědčí vás o tom i fakt, že výhradní dovozce keramických autofólií Nanofilms na ně poskytuje doživotní záruku.

Široký výběr propustnosti světla

S keramickými fóliemi si určitě vyberete pro každé okno tu pravou. Nabízejí se v propustnostech od 5 % až do 88 % (pro přední stahovací okna). Míru propustnosti volte v souladu s platnými předpisy, v renomovaných servisech vám propustnost jednotlivých oken změří, abyste se nemuseli obávat problémů. Stejný certifikovaný měřicí přístroj, jaký používá při kontrolách Policie ČR, vlastní například společnost CentroCar.